Маючи значну кількість хмарочосів, не дивно, що Лондон може похвалитися титулом міста з найвищим безкоштовним оглядовим майданчиком в усій Європі.

Йдеться про Horizon 22 за адресою 22 Bishopsgate, пише Secret London. Побачити місто, як на долоні можна з оглядового майданчика на 58 поверсі 22 Bishopsgate – другої за висотою будівлі в місті після the Shard.

Сюди сходяться чимало любителів зірок і завзятих інстаграмерів, які й засвітили високошвидкісний підйом (41 секунда до вершини, якщо бути точним) ще торік.

Краєвиди з Horizon 22 відкриваються прямо на місто – і знову ж таки, відвідування НІЧОГО не коштує! Тож це один із найбільш економічно вигідних способів, скажімо, спланувати ідеальне побачення з видом на захід сонця над красивим Лондоном.

Як відвідати Horizon 22?

Краєвиди звідси конкурують навіть із Sky Garden, який, як відомо, повний безкоштовних бронювань. Обов’язково майте це на увазі, плануючи свій візит; попит, швидше за все, буде високим.

Все, що вам потрібно зробити, – забронювати безкоштовний квиток. Просто перейдіть на веб-сайт Horizon 22.

Перегляди з 58 рівня на Horizon 22 доступні сім днів на тиждень цілий рік (за винятком Різдва, Дня подарунків і Нового року).

Крім того, невелика кількість місць для звичайного входу доступна щодня. Тож, можливо, вам навіть не доведеться бронювати – якщо ви знаходитесь неподалік, просто люб’язно запитайте, а раптом пощастить.

Horizon 22 відкритий з 10:00 до 18:00 у будні, з 10:00 до 17:00 у суботу та з 10:00 до 16:00 у неділю та святкові дні.

Залишити відповідь