Найбільше авіашоу Північного Заходу Британії Southport Air Show повертається цими вихідними, 13-14 липня, і на глядачів чекає вражаюче шоу в небі над Мерсісайдом.

Щороку ця подія приваблює понад 100 000 відвідувачів до приморського міста Саутпорт. Завдяки військовим, історичним, цивільним і каскадерським літакам у повітрі, а також безлічі розваг і атракціонів на землі, це подія для всієї родини.

Як пише MEN, подія обіцяє стати однією з «найвидовищніших» подій авіаційного календаря, забезпечуючи приголомшливі краєвиди найкращих реактивних літаків, винищувачів, бомбардувальників, гелікоптерів і пілотажних літаків. Родзинкою стане участь «Червоних стріл», офіційно відомих як команда асів Королівських ВПС.

Крім самого авіашоу, буде багато заходів, щоб розважити дітей за допомогою симуляторів польотів, статичних літальних апаратів і військових транспортних засобів.

Як туди потрапити?

Ви можете придбати квитки онлайн через Southport Air Show – Visit Southport. Ви також можете придбати квитки в день заходу в квиткових касах, розташованих біля входу на захід.

Квитки коштують 12 фунтів стерлінгів на особу, для осіб до 16 років – безкоштовно. Парковка коштує 10 фунтів стерлінгів за машину.

Вхід на авіашоу відкривається 13 і 14 липня о 10:00. Безпосередньо авіапрограма починається приблизно опівдні та закінчується близько 17:00. В обидва дні шоу закривається приблизно о 18:00.

Залишити відповідь