Завантаження Події

« Всі Події

Фестиваль світла на Battersea Power Station

Січ 25, 08:00 - Лют 25, 23:00

Free

Фестиваль світла на Battersea Power Station повертається яскравішим та інтерактивнішим, ніж будь-коли, з 25 січня по 25 лютого 2024 року!

Безкоштовна світлова художня стежка, якою зможуть насолоджуватися всі, досліджуйте сім світлових художніх інсталяцій від британських і міжнародних художників, деякі з яких дебютують у Великобританії чи Лондоні. Яскраво сяючи як всередині, так і зовні електростанції, багато інсталяцій запропонують більше, ніж просто візуальний досвід, доповнений звуковими пейзажами та інтерактивними елементами, які реагують на рух тощо. Від гігантського діаманта та підсвічених метеликів до світлого піаніно, яке можна грати, і світлової битви на велосипеді, є багато, щоб дослідити!

Інсталяції світитимуть щодня з 8:00 до 23:00.

Протягом усього фестивалю також відбуватимуться семінари для сімейного відпочинку, живі розваги та музика, включаючи живі вечірні виступи на інсталяції «Light Piano 1.5». Насолоджуйтеся живими «світловими шоу», а в Турбінному залі B вперше відбудуться Silent Discos. Крім того, відвідувачі матимуть шанс виграти фантастичну розкішну відпустку на Лангкаві для сім’ї з чотирьох осіб, люб’язно надану Malaysia Airlines та The Danna.

Зараз відкрито понад 140 магазинів, барів, ресторанів і розважальних закладів. Електростанція Баттерсі є ідеальним місцем, щоб провести день. Перекусіть у більш ніж 50 ресторанах, кафе та барах на вибір і продовжте вечір роздрібною терапією, насолодіться дружнім змаганням у Bounce and Birdies або розслабтеся під один із останніх блокбастерів у The Cinema in The Power Station.

Подробиці

Початок:
Січ 25, 08:00
Кінець:
Лют 25, 23:00
Вартість:
Free
Подія Категорії:
, ,
Веб-сайт:
https://batterseapowerstation.co.uk/events/light-festival-2024/

Місце проведення

Battersea Power Station
44 Electric Boulevard
London, SW11 8BJ United Kingdom
+ Карта Google