Завантаження Події

« Всі Події

«Сурмач»: британська прем’єра п’єси про захисника Азовсталі

Лип 9, 17:30 - Сер 3, 19:30

£10 - £15

“Я пишу музику, Коля. Композитори завжди і всюди пишуть музику. Навіть у бункері. Навіть на війні”.

Британська прем’єра «Сурмача», нової сольної п’єси з України з Крістін Мілвард у головній ролі, після її успіху у всесвітньо визнаній «Киці в пам’яті темряви», відкривається в театрі Фінборо протягом чотирьох тижнів.

Під час облоги Маріуполя навесні 2022 року під металургійним комбінатом «Азовсталь» розбиті залишки 36-ї бригади морської піхоти України витримують нескінченний обстріл російської важкої артилерії.

Сурмач, єдиний уцілілий з духового оркестру бригади, ділить жахливу темряву з двома земляками. Оскільки снаряди падають, загрожуючи смертю, щомиті, сурмач відчайдушно намагається знайти гармонію в шумі, яка дозволить йому створити симфонію війни…

Натхненна реальними подіями, ця нова п’єса української письменниці Інни Гончарової свідчить про нищівний напад Росії на Маріуполь, а також є зворушливим і позачасовим роздумом про роль мистецтва у війні.

Сольна вистава Крістін Мілвард за ще однією українською п’єсою в театрі Фінборо – «Кишка в пам’яті темряви» Неди Нейдана – вперше побачена у 2022 році та відновлена ​​на прохання багатьох у 2023 році, отримала величезне визнання преси та була номінована як на «Найкращу п’єсу», так і на Найкраща головна роль у п’єсі на OffWestEnd Awards. Згодом він став першим зарубіжним спектаклем, який виступив в Україні з початку російського вторгнення, і його побачили на міжнародному рівні в Німеччині, Португалії, США та знову під час другого візиту в Україну.

Керує Володимир Щербань з HUNCHtheatre та Білоруського вільного театру.

Показ «Сурмача» супроводжуватиметься серією неформальних подій після показу, включаючи читання віршів, музику, читання ігор, вистави, дискусії та дебати, натхненні всім Україною чи конфліктом загалом. Усі події після шоу БЕЗКОШТОВНІ для власників квитків на попередню виставу «Сурмача». Кожна подія після шоу триватиме приблизно сорок хвилин, якщо не вказано інше.

Подробиці

Початок:
Лип 9, 17:30
Кінець:
Сер 3, 19:30
Вартість:
£10 - £15
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://finboroughtheatre.co.uk/production/the-trumpeter/

Організатор

Stone Wolf Productions

Місце проведення

Finborough Theatre
118 Finborough Rd
London, SW10 9ED United Kingdom
+ Карта Google