Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Зимовий фестиваль орхідей у Садах К’ю

Лют 3, 10:00 - Бер 3, 17:00

£20 - £24

Щорічний фестиваль орхідей у садах К’ю — це свято яскравої флори, яке прикрасить зимові місяці.

Цього року ми дивимось на Мадагаскар із його приголомшливою природною красою та неймовірним біорізноманіттям – зачаруйте країну вражаючих контрастів, від колючих лісів до соковитих лісів; і звіринець найунікальнішої дикої природи на Землі.

Ви знали? На Мадагаскарі ростуть деякі з найрідкісніших у світі видів рослин, понад 14 000 рослин яких не зустрічаються більше ніде у світі. Не пропустіть незвичайних жирафових довгоносиків! Досліджуйте інсталяції вимерлих видів і стежте за кільчастохвостими лемурами високо на деревах над вами.

Подивіться на нашу центральну садівничу експозицію в центрі Консерваторії принцеси Уельської, поряд із деякими мадагаскарськими орхідеями, про які ми піклуємося в К’ю. І вас перевезуть до нашого природоохоронного центру на Мадагаскарі, де наші вчені проводять життєво важливі дослідження для захисту місцевих рослин і дикої природи.

Крім того, насолоджуйтесь ексклюзивним доступом до тропічного раю у вечірній час. Поблукайте серед яскравих виставок барвистих орхідей із гарним освітленням, насолоджуючись їжею, напоями, музикою та розмовами. 18+

Вечірній доступ буде відкрито по п’ятницях і суботах протягом вказаного періоду з 18:00 до 22:00. перглянути графік та забронювати час ви можете на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, що дитячі візочки заборонені в консерваторії принцеси Уельської під час фестивалю орхідей.

Подробиці

Початок:
Лют 3, 10:00
Кінець:
Бер 3, 17:00
Вартість:
£20 - £24
Подія Категорії:
,
Веб-сайт:
https://www.kew.org/kew-gardens/whats-on/kew-orchid-festival

Організатор

Kew Gardens

Місце проведення

Princess of Wales Conservatory, Kew Gardens
Royal Botanic Gardens, Richmond
London, TW9 3AE United Kingdom
+ Карта Google