Сьогодні всі хочуть на фріланс. І ти спробуй!

Український Освітній Хаб у Великобританії запрошує на безкоштовний курс «Основи фрілансу», де ви більше дізнаєтеся, як знайти роботу, на яких ресурсах шукати та яка взагалі подальша перспектива в цій сфері.

Є багато різних професій, за допомогою яких можна заробляти через інтернет – це не тільки ІТ, а й фотографи, перекладачі, і т.д. У цьому курсі ви дізнаєтеся, з чого почати та як оминути “підводні камені”. 

Дистанційна робота дає можливість застосовувати наявні знання в Інтернет, а значить, дозволить і вам заробляти без прив’язки до офісу, міста та країни.

Цікаво, що попит на фрілансерів на українському ринку тільки в період весна-літо 2021 та 2023 років збільшився на 75%. Тільки уявіть, скільки працівників перейшли на інший формат роботи. А в 2024 році ця цифра неабияк зростатиме, адже ті, хто не відчув переваги минулого року, відчуває це вже зараз.

Тим більше, для власників бізнесів шукати фахівця на full time — занадто довго і дорого. На ринку фрілансу такого спеціаліста можна знайти впродовж 24 годин, максимум — кількох днів.

Експерт курсу – В’ячеслав Поліновський, СЕО GoITeens, сертифікований тренер, методолог Мережі Українських Освітніх Хабів.

Зареєструватися на курс «Основи фрілансу» можна за посиланням: https://skills.eduhub.org.ua/courses/osnovi-frilansu

Залишити відповідь