Знайдіть відповіді на наші найчастіше задавані питання.

Тут ми публікуємо деякі з найпоширеніших запитань, які нам часто задають, щоб допомогти вам заощадити час і знайти потрібну інформацію швидко і легко. Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, зв’яжіться з нами, ми будемо раді допомогти.
Чому я не можу зайти на сайт?

Будь ласка, перевірте, чи правильно ви ввели облікові дані. Для входу ви можете використовувати своє ім’я користувача або електронну пошту, з якою ви зареєструвалися.

Якщо ви забули пароль, ви завжди можете його відновити.
Відновлення пароля : Перейдіть за посиланням

Чому не відображається надіслана Подія?

Всі Події проходять перевірку, щоб переконатися, що ми відображаємо достовірну інформацію. Ця верифікація може зайняти до 48 годин.

Ми наполегливо рекомендуємо при поданні події залишити достатньо часу до дня заходу, щоб якомога більше учасників змогли дізнатися про ваш захід.

Як добавити оголошення?

Ви можете легко додати своє оголошення всього за кілька секунд у відповідній “групі оголошень”

Ogoloshenya Screnshot

Якщо ви ще не приєдналися до жодної групи, зробіть це зараз. Тільки після того, як ви приєднаєтеся до групи, ви зможете публікувати свої оголошення не тільки зі сторінки оголошень, але й з головної сторінки, вибравши з випадаючого меню, де ви хочете, щоб ваше повідомлення з’явилося.

Publishing Screnshot

Після публікації ваше оголошення буде відображатися не тільки на сторінці групи, але й на головній сторінці. Це зроблено для того, щоб інші учасники могли легко знайти ваше повідомлення.

Як розмістити у вас рекламу?

Будь ласка, надішліть нашій команді повідомлення через WhatsApp або електронну пошту. Один з наших співробітників зв’яжеться з вами. “Контакти”