“Маленькі уроки грамотності для родин”: університет Редінга запускає проєкт для українських батьків, аби допомогти їм навчитись органiзувати цікавi та iнтерактивнi заняття з читання і письма англійською для дiтей молодшого шкільного віку.

Батьки зможуть дізнатися про те, як їхня дитина вчиться читати та писати з наукової сторони. Також проект має на меті підвищити мотивацію дитини читати вдома завдяки веселим вправам.

Заняття проводитимуться раз на мiсяць, щосуботи, в Reading Ukrainian Community School досвідченими викладачами з University of Reading, які мають багаторічний досвід викладання та дослідження розвитку читання та письма в дітей, що спілкуються декількома мовами.

У проміжках між груповими заняттями, у вас буде можливість спробувати запропоновані техніки і вправи з дітьми, а команда проекту надаватиме рекомендації та підтримку впродовж усієї програми.

Як взяти участь?

  • Для участі вам потрібно бути сім’єю з України з дитиною молодшого шкільного віку (primary school), яка переїхала до Великобританії протягом 2 років;
  • Вам не потрібні додаткові знання для участі, а переклад буде доступний протягом усієї програми;
  • Ви повинні мати можливість взяти участь у 4-x заняттях з березня по травень (онлайн-формат буде доступний за необхiдністю).

Для деталей щодо проєкту та реєстрації звертайтеся до асистента Дарії Світайло за адресою: d.svitailo@student.reading.ac.uk

Залишити відповідь