Ви рахували, скільки часу проводите в дорозі на роботу і з роботи? Якщо ні, то компанія Capital on Tap проаналізувала 30 найбільш густонаселених міст Великобританії, щоб виявити найкращі та найгірші за кількістю часу, витраченого на дорогу.

Виявилось, що більше всього часу на дорогу до роботи витрачають жителі Единбурга — в середньому 11,52 годин на тиждень (близько 75 днів на рік). Однак проїзд в шотландській столиці коштує дешевше в порівнянні з іншими лідерами рейтингу: витрати місцевих на громадський транспорт складають в середньому 59,93 фунта на місяць, пише Edinburgh News.

На другому місці виявився Лондон — середньостатистичний лондонець витрачає на дорогу до роботи близько 7,83 годин на тиждень (приблизно 51 день на рік), але вартість місячного проїзду становить 182,28 фунта.

Третє місце зайняв Вулверхемптон у Західному Мідлендсі — місцеві жителі тратять на дорогу до роботи 7,3 години на тиждень (приблизно 47 днів на рік) і щомісячно витрачають на проїзд 60 фунтів.

Ковентрі та Сток-он-Трент завершують список на четвертому та п’ятому місцях відповідно. Обидва рівні за кількістю годин, витрачених на дорогу (7,3), а також днів на рік (47), але місячні витрати в Сток-он-Тренті були майже на 15 фунтів стерлінгів вищими.

З іншого боку медалі, Белфаст був визнаний найкращим містом для пасажирів, де люди витрачають лише чотири дні на рік на дорогу на роботу.

Залишити відповідь