17-річний Давид з України, який через війну переїхав з мамою до Великобританії, отримав місце вивчати математику в Кембриджському університеті. Незважаючи на те, що він не міг розовляти англійською, прибувши до Англії, винятковий талант і цілеспрямованість хлопця дозволили йому досягти успіху та мати змогу навчатись в одному з найпрестижніших університетів світу.

ВВС розповідає, що Давид приїхав до Кента два роки тому після російського вторгнення в Україну і з того часу навчався в школі Skinners у Танбридж-Веллсі.

«Мені здавалося, що я досить гарний у математиці, тож вирішив подати заявку. Я думав, що це буде 50-50, якщо я збираюся вступити», – розповів хлопець.

Його вчитель математики Лоренс Сатоу, який викладає вже 30 років, сказав, що Давид був «найсильнішим учнем», якого він коли-небудь навчав: «Він виділяється на голову вище всіх, кого я мав честь навчати. Успіх гарантований».

Директор школи Ед Вессон додав: «Він наполегливо працював і добре інтегрувався, якщо врахувати, що він навіть не міг говорити мовою, коли вступив. Я вражений і захоплений його майстерністю».

Мама Давида з нестримною гордістю поділилася, що її син з дитинства захоплювався цифрами. Це захоплення в поєднанні з його вродженим талантом і непохитною рішучістю проклало шлях для його прийняття в один із найпрестижніших університетів світу. Його історія є маяком надії та стійкості серед хаосу та невизначеності війни.

Українець розпочне навчання в Кембриджі восени.

Залишити відповідь