У цих Правилах та Умовах “Організатор”, “Ми”, “Наш” або “Наші” означає NetworkUA (торгова назва компаній Oleks Group Ltd), а “Події” означає подію, виставку, Захід або шоу, надруковану на цьому квитку.

Квитки на цей Захід видаються від імені Організатора NetworkUA і підпадають під дію наступних положень та умов:

 1. На додаток до положень та умов, викладених нижче, будь-який відвідувач Події погоджується з умовами, викладеними нашим квитковим агентом, див.
 2. Ніхто не буде допущений на Захід без дійсного квитка або перепустки.
 3. Задля безпеки людей на Заході адміністрація закладу та Організатор залишають за собою право відмовити у вході та провести особистий огляд, якщо вважатимуть це за потрібне.
 4. Усі квитки або перепустки слід перевіряти при покупці, оскільки помилки не завжди можна виправити.
 5. Квитки не підлягають обміну або поверненню після придбання. Зверніть увагу, що дублікати квитків не видаються за жодних обставин.
 6. Якщо ви не зможете відвідати захід через будь-які урядові постанови або обмеження щодо Covid-19, запроваджені після дати придбання квитка 17.09.2021, наприклад, паспорти щеплень, ваш квиток буде перенесено на майбутній захід, і його вартість не може бути відшкодована після придбання.
 7. На додаток до ціни квитка, ваше замовлення може вимагати сплати збору за бронювання квитка, транзакційного збору за замовлення та/або інших додаткових зборів, які можуть застосовуватися до Заходу. Ці збори не підлягають поверненню, за винятком випадків, викладених тут.
 8. Якщо Захід буде перенесено, Організатор надасть вам можливість зберегти квитки або обміняти їх на нову дату/місце проведення. Якщо Захід скасовано, вам може бути запропоновано перенесення квитка на майбутній захід або відшкодування вартості квитків. Зверніть увагу, що будь-які збори за бронювання та/або транзакційні збори не підлягають поверненню за таких обставин.
 9. Якщо Захід буде перенесено, змінено або скасовано, Організатор не несе відповідальності за будь-які витрати, які ви можете понести у зв’язку з цим на проїзд, проживання та інші супутні товари, послуги або компенсації.
 10. Зіпсовані або змінені квитки або перепустки стають недійсними, а їх власнику буде відмовлено у вході на Захід.
 11. Квитки не можуть бути перепродані з метою отримання комерційної вигоди. Якщо у нас є підстави вважати, що квитки були перепродані, вони будуть визнані недійсними, а власнику буде відмовлено у вході.
 12. Ми можемо обмежити продаж квитків максимальною кількістю на одну особу (розподіл). Ми залишаємо за собою право анулювати квитки, придбані понад цю кількість.
 13. Організатор залишає за собою право змінювати зміст або час проведення будь-якої частини Заходу за обставин, що знаходяться поза його розумним контролем, без будь-яких зобов’язань щодо відшкодування вартості або обміну квитків.
 14. Організатор залишає за собою право відмовити в допуску або вигнати будь-яку особу, яка виглядає сп’янілою, перебуває під впливом наркотиків, має ознаки Covid-19, включаючи високу температуру або постійний кашель, відмовляється носити маску, коли це вимагається (за винятком випадків, коли вона не може зробити це через основний стан здоров’я), іншим чином поводиться небезпечно або неналежним чином, або за будь-яку іншу поведінку, яка може спричинити шкоду, травми, неприємності та роздратування, а також за невиконання обґрунтованої вимоги Організатора.
 15. Ні Організатор, ні оператор місця проведення заходу не несуть відповідальності за будь-які збитки, пошкодження, смерть або травми, як би вони не були спричинені, за винятком випадків, коли (i) відповідна сторона порушила свої юридичні зобов’язання; і (ii) такі збитки або пошкодження є прямим і обґрунтовано передбачуваним результатом порушення. Для уникнення сумнівів, Організатор не несе відповідальності за дії будь-якої третьої сторони, включаючи, але не обмежуючись, експонентів.
 16. Захід буде працювати відповідно до останніх рекомендацій Уряду Великобританії та Міністерства охорони здоров’я Англії щодо Covid-19 і буде працювати відповідно до Стандарту безпеки івент-індустрії, який є комплексним набором рекомендацій, щоб забезпечити вашу безпеку на наших заходах. В результаті цих заходів нам може знадобитися управляти потоком відвідувачів в певних зонах заходу, включаючи, але не обмежуючись ними, кінотеатри, театри і виставкові зали, щоб забезпечити дотримання вимог до щільності відвідувачів. Якщо захід проводиться як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, це може призвести до того, що відвідувачам доведеться залишатися на відкритому повітрі незалежно від погодних умов, доки їх не буде розміщено в приміщенні.
 17. Якщо весь захід або його частина планується провести на відкритому повітрі, він відбудеться незалежно від погодних умов (за винятком випадків, коли співробітник служби безпеки визнає це небезпечним). Кошти за погану погоду не відшкодовуються. Ми наполегливо рекомендуємо вам прийти на захід на відкритому повітрі у відповідному одязі.
 18. Організатор не несе жодної відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження особистого майна, принесеного на Захід.
 19. Організатор та наші довірені спонсори і партнери можуть знімати відвідувачів на відео, фотографувати або робити звукозапис для трансляції, публікації або в цілях безпеки під час перебування на Заході.
 20. Умовою вашого допуску на Захід є заборона на будь-яке комерційне (не приватне) використання Заходу або будь-якої його частини.
 21. Відвідувачам не дозволяється приводити на Захід тварин, за винятком собак-поводирів, собак-поводирів та собак-слухачів.
 22. Будь ласка, перевірте деталі Заходу, розклад та вартість паркування перед поїздкою, оскільки вони можуть бути змінені.
 23. Будь ласка, перевірте свій маршрут перед поїздкою, щоб переконатися, що ви прибудете вчасно. Організатор не несе відповідальності за будь-які затримки, пов’язані з перебоями в роботі транспорту.
 24. Буде зроблено все можливе, щоб пропустити тих, хто запізнився, під час відповідної перерви в театрах, майстер-класах або виставах, але це не завжди може бути гарантовано.
 25. Відео- та звукозапис у театральних та перформансних зонах Заходу не дозволяється без письмового дозволу Організатора.
 26. Відповідно до законодавства, відвідувачам, які не досягли 18 років, заборонено купувати/пробувати алкогольні напої та холодну зброю.
 27. До цих Умов застосовується відповідне законодавство Сполученого Королівства, і відповідні суди Сполученого Королівства мають виключну юрисдикцію щодо цих Умов.